22 září, 2023

„Nemám dostatek leadů“. Jak často slýcháte tuto výmluvu od svých prodejců? Počet vyhraných či prohraných příležitostí bývá hlavní veličinou, na kterou se obchodníci zaměřují. Co kdybychom vám řekli, že váš tým by si mohl se svým stávajícím potenciálem vést o 30 % lépe než dnes? Tím, že se zaměříte na čtyři prvky rovnice rychlosti prodeje.

Celý článek
Read More

15 září, 2023

Je pravděpodobné, že většina procesů, na které jste spoléhali, se při 100 lidech rozpadne. Finanční systém, který jste zavedli, když jste měli deset zaměstnanců? Je třeba ho změnit. CRM, které jste používali? Už nevyhovuje svému účelu. Pokud rostete a chystáte se výrazně zvyšovat počet zaměstnanců (na sto a více), zde je několik základních otázek, které byste Celý článek

Read More

8 září, 2023

Špičkoví manažeři prodeje jsou vzácným druhem. Mohou mít totiž zásadní vliv na vaše hospodářské výsledky. Manažer ale stojí peníze. Naši klienti se nás občas ptají, kdy by měli vedoucího obchodního týmu najmout. 

Celý článek
Read More

30 srpna, 2023

Cítíte se ve své roli zakladatele / CEO šťastní? Přináší vám vaše firma vše co byste si přáli? Pojďme si promluvit. Téma, které není moc příjemné, ale o to více opomíjené.Osobní vize vs. firemní vizeJedním z největších problémů zakladatelů a CEO rostoucích firem je, že děláme vše pro firmu, ale sami jsme na druhé nebo třetí Celý článek

Read More

30 srpna, 2023

Cílem formulování základních a trvalých principů organizace je informovat, inspirovat a instruovat každodenní chování všech, kteří ve společnosti pracují a zároveň definovat i standardy pro nábor nových zaměstnanců.  V dnešním tipu vám nabídneme specifický pohled globálně úspěšné expertky na tvorbu a poziciování značky – Denise Lee Yohn.

Celý článek
Read More