26 listopadu, 2023

Jaké jsou důležité metriky měření spokojenosti zákazníků? A jak s nimi ve vaší firmě efektivně pracovat a vyhodnocovat je?

Celý článek
Read More

10 listopadu, 2023

Důležitou úlohou lídra v diskuzi je ptát se „Jaký problém se snažíme vyřešit?“ nebo „Na co se potřebujeme zaměřit?“.Někdy stačí na něco upozornit nebo se zeptat otevřenou otázkou typu „Je tu něco, o čem nemluvíme?“ nebo „Nemáte pocit, že nejdeme k podstatě věci?“ a diskuze se rozběhne. Někdy je to ale složitější. 

Celý článek
Read More

3 listopadu, 2023

Lidé jako živočišný druh se umí přizpůsobovat změnám po celá tisíciletí. Jednotlivci s tím často ale bojují. Řada výzkumů odhalila že ti, kteří se úspěšně vyrovnávají se změnami, disponují jedinečnou kombinací odolnosti a flexibility. Pevně se drží svých základních hodnot a zároveň zůstávají přizpůsobiví, což jim umožňuje dosáhnout stability a dokonalosti tváří v tvář změnám.

Celý článek
Read More

27 října, 2023

Mistrovství světa v ragby, které nyní probíhá ve Francii, nabízí možnosti vidět v akci opravdu skvělé a soudržné týmy. Třeba zápas mezi Jihoafrickou republikou a Irskem. Bylo vidět, jak se oddanost každého hráče tomu druhému a mnoho hodin obětavého tréninku vyplácí. Opravdu obdivuhodné.

Celý článek
Read More