CEO & Founders MasterMind

Jak z dobré firmy udělat skvělou

Záznam z živého MasterMind hovoru [90 minut]

Záznam si můžete pustit také jako podcast, zavřít obrazovku a poslouchat ⤵️

Téma MasterMind hovoru

Jak z dobré firmy udělat skvělou

Co jsou zásadní rozdíly v tom, že některé firmy výrazně vyrostou a stanou se špičkami v oboru a ostatní se zařadí do průměru mezi firmy dobré? ⤵

Dobrá firma

 • Má fungující byznys model
 • Lidé jsou ve firmě spokojení
 • Je zisková, uživí své zakladatele i lidi ve firmě
 • Má produkt, kteří řeší nějakou zásadní potřebu
 • Předpokládá, že jejich klienti jsou spokojeni, moc se neptá
 • Příliš neriskuje
 • Je spokojena s tím kam došla

Skvělá firma

 • Má jasné a srozumitelné poslání, které dlouhodobě naplňuje
 • Má produkt/službu, který mění zažité standardy, něco zásadně posouvá vpřed
 • Je zisková, velkou část zisku investuje do vzdělání svých lidí a dalšího rozvoje
 • Lidé ve firmě jsou angažovaní a žijí hodnotami firmy
 • Vychovává budoucí lídry pro společnost
 • a mnoho dalších rozdílů...

Jaké jsou další  rozdíly mezi průměrnou firmou a excelentní firmou? Jak se k nim propracovat a na co se soustředit při rozvoji své firmy pokud se má stát skvělou? Odpovědi budeme hledat na MasterMind hovoru mezi sedmi lídry svých firem, kteří chtějí vybudovat firmy skvělé.

U virtuálního kulatého stolu usednou

členové MasterMind klubu a lídři svých firem

Lukáš cirkva

CEO BCV solutions

Lukáš je zakladatel a CEO společnosti BCV Solutions s 10+ praxí oboru Identity Managementu. Pomáhají organizacím zjednodušovat správu účtů a práv v jejich systémech, například pro Auto Kelly, Cetin, Kooperativu, ministerstva a velké nemocnice. 

jiří voves

CEO onlio

Jiří je majitel a CEO skupiny Onlio. Vybudoval skupinu firem s vlastním produktem eDoCat DMS, s nejvyššími stupni partnerství s Atlassian i s Pipedrive, s významným podílem na trhu ČR&SK a s velkými ambicemi na zahraničních trzích.

petr fodor

founder appagent

Petr je zakladatel & CEO agentury AppAgent, která zajišťuje nejlepším mobilním hrám a aplikacím jako Clash of Clans a Babbel akvizici uživatelů. Vždy chtěl pracovat pro top značky a s top lidmi, kterých má napříč 14ti národnostmi už 30. Nejvíc ho baví budovat firmu, v které by sám chtěl pracovat.

Helena hůrková

founder věcičky s.r.o.

Helena je spolumajitelka a CEO rodinné firmy Věcičky pro malé lidičky, s.r.o., která již více než 20 let obléká děti doslova “od hlavičky po patičky” do kvalitních, pohodlných a designově sladěných kousků. Umí zefektivnit procesy, vymyslet řešení v (téměř) každé situaci, vidí v lidech jejich silné stránky, neodolá žádné příležitosti ke zlepšení

adam dostál

founder grig

Adam je zakladatelem společnosti GRIG, která se zabývá výrobou potravin z jedlého hmyzu a startupu Larvaa, který likviduje organický odpad, ze kterého vytváří nový zdroj proteinu. Jeho hlavní misí, je zajistit alternativní zdroje proteinu pro další desetiletí, protože u proteinu to vše začíná a také končí

pavel křepelka

co-founder scaleup impact

Pavel více jak 20 let strávil na manažerských pozicích ve středně velkých společnostech. Má zkušenosti s restrukturalizací firem, akvizicemi a rychlým růstem. Do ČR se svým společníkem přinesli metodu Scaling Up, která pomáhá firmám dále škálovat svůj růst.

Rostislav Peníška

founder adrop.cz

Rosťa je zakladatel a CEO zážitkové agentury Adrop, která zajišťuje pro své zákazníky zážitkové dárky jako např. tandemový seskok, let balónem a dalších více jak 800 v Čechách i na Slovensku. Má posedlost pro inovace a tím se snaží posouvat svoje projekty kupředu. Baví ho, když mají věci spád a proto je Adrop i po 17. letech na trhu v podstatě start-up.

CEO & Founders MasterMind

Další záznamy veřejných akcí

Umění delegovat a rozvíjet potenciál lidí

Jak z dobré firmy udělat skvělou

Jak řídit růst firmy v nepředvídatelné době

faq

MOHU SE ZÚČASTNIT PŘÍŠTÍ AKCE?

Ano, můžete. Můžete se zapojit do celé uzavřené komunity a využívat veškerých benefitů jako ostatní členové MasterMind klubu. Nechte si poslat pozvánku >>