SCALE UP 

PODCAST

s Romanem Stupkou

SCALE UP 

PODCAST

s Romanem Stupkou

CO JE SCALE UP?

Miliony lidí zakládají nové firmy a z těch, které přežijí, 96 % zůstává ve fázi Start-up. Je to jen několik vyvolených, tzv. Scaleupy - kdo dosáhne výnosů přesahující 100 MIO, 500 MIO nebo jednu miliardu CZK. 

Ve ScaleUp podcastu přinášíme inspiraci a aplikovatelné know-how z praxe pro zakladatele a CEO firem, kteří jsou v této fázi a ještě nevzdali svůj růst.

Roman Stupka, co-founder komunitní a rozvojové platformy Scaleupboard a certifikovaný ScaleUp kouč, rozebírá největší výzvy, problémy a překážky lídrů v českém podnikatelském prostředí.

Jste připraveni inspirovat se?

EPIZODY

O dobývání globálních trhů - ScaleUp podcast

O dobývání globálních trhů s českým sklem | Zakladatel Lasvit – Leon Jakimič

Jak může česká, sklářská tradice dobýt globální trh? Lasvit je příkladem úspěšné firmy, která dokázala skloubit tradiční řemeslo s moderním designem a dosáhnout významného mezinárodního úspěchu. Finančně se společnost pohybuje v řádu stovek milionů korun ročně, přičemž její tržby neustále rostou díky expanzi na nové trhy a rozšiřování portfolia produktů. 

Read More
Scaleupboard podcast Roman Stupka - Tomáš Havryluk

Ze 100 lidí 5000 – O růstu Alzy s ex-CEO Tomášem Havrylukem

Jak Alza zvládla přitáhnout a udržet ty správné lidi aby mohla vyrůst ze 100 na 5000 zaměstnanců? Jak ve firmě o této velikosti zvládají stanovovat priority? Inspirujte se s naším dnešním hostem, Tomášem Havrylukem, ex-CEO tohoto e-commerce giganta.

Read More

Odebírejte náš podcast na YouTubeApple Podcasts a Spotify.

ODEBÍREJTE PODCAST NA