Scaleupboard offline setkání | komunita zakladatelů a CEOs na jednom místě

18 června, 2024

Každý rok pořádáme několik offline setkání, kde mají naši členové možnost setkat se tváří v tvář, navázat nové kontakty a posílit stávající vztahy. Tentokrát proběhl jednodenní offline v pražském Zenwork, kde se nás sešlo přes 100! Byl to den plný inspirace, nových poznatků, AHA momentů a seznamování se. Jak to celé probíhalo a koho jsme měli šanci potkat?

More...

Inspirace, učení a networking

Offline jsme zahájili řízeným MEGA networkingem pod vedením Tomáše Řezníčka.

Na divoké seznamování navázali zakladatelé a spolumajitelé voňavé firmy Dos Mundos, Lukáš Zugar a Adéla Zugarová. Co představili? Jak se v konkurenčním prostředí kávového světa uspět a jak si dokázali vydobýt pevné místo na byznysovém slunci v tomto odvětví.

V průběhu celého dne jsme s naším Customer Success Managerem, a zároveň instruktorem Wimhof metody, Jakubem Chomátem, poctivě okysličovali mozky pomocí dechových cvičení. 

Pokora vs. odvaha? s Danou Bérovou

Investorka, konzultantka a naše ScaleUp koučka Dana Bérová promluvila o tom, jak nebýt "zaprděný", ale pokorný a zároveň ambiciózní lídr. Panelovou diskuzi doplnila Markéta JílkováMilan KolárLukáš Cirkva a Ondřej Ratajský.

Prachy nebo život s Václavem Nedvídkem 

Proč už vám v určitém bodě nepomůže intuitivní "řízení" financí? Co dělat, když se tabulky a (od)toky peněz stávají nesrozumitelnými? Většina menších a středních podniků si projde těžkou fází, kdy majitelé a manažeři nedokáží správně zacházet s toky peněz, stavět finanční plány a vést firmu ke zdravému růstu. Na tyto otázky navázal Václav Nedvídek z My Value Officer s jeho přednáškou na téma „Prachy nebo život CEO". 

Média vs. Business s Michaelou Novákovou z České televize

Jaký může být přínos médií pro vás a vaši společnost? Co se (ne)změnilo v médiích?Jak s nimi komunikovat?
Co je důležité pro novináře/mediální dům a co naopak ne? To otevřela Michaela Nováková, novinářka a moderátorka ekonomického zpravodajství ČT.

Akce vyvrcholila večerní inspirací Jana a Michala Kapolků, zakladatelů úspěšné sítě rychlého občerstvení "Fresh Mexican Food" Los Capolitos. U jejich skvělého občerstvení jsme pak po zbytek večera prohlubovali vzájemné vztahy. Naše komunita se tak stala ještě silnější.

Pokud byste se rádi stali součástí komunity, kde můžete v bezpečném prostoru sdílet a inspirovat se od ostatních, není nic jednoduššího, než si vyzvednout pozvánku, přidat se k nám a umožnit sobě a své firmě zdravě růst.

Scaling Up nástroje a kniha

Získejte prověřené nástroje pro řízení firmy, které používají tisíce úspěšných firem po celém světě. Můžete ihned aplikovat do praxe.