Zranitelnost jako základ důvěry | ScaleUp TIP

17 června, 2024

V mezilidských vztazích platí základní pravidlo: to, co uděláš tě buď přiblíží nebo vzdálí druhé osobě. Proč je zranitelnost jedním ze základních kamenů budování důvěry v mezilidských vztazích? A proč to platí dvojnásob pro lídry ve firmách? Lidé vás sledují a vaše chování nastavuje standardy. První dojem a první interakce jsou klíčové. Aby lídr vytvořil důvěru, musí ukázat svou zranitelnost a lidskost. Podívejte se na celý ScaleUp tip a dozvíte se, jak prakticky přistupovat k budování důvěry a jaké techniky použít, když se lidé nechtějí otevřít.

More...

Co se v ScaleUp tipu dozvíte?

  1. Co znamená ukázat zranitelnost jako lídr?
  2. Jak funguje technika zrcadlení a jak ji používat při komunikaci?
  3. Proč je důležité, aby lídr ukazoval svou lidskost a nebyl vnímán jako "superman"?
  4. Co je technika nálepkování a jak přispívá k prohlubování vztahů?

Odpovědi na tyto otázky, další tipy a inspiraci, jak na zranitelnost z pozice lídra, sdílejí ve ScaleUp tipu Roman Stupka a Pavel Křepelka, spoluzakladatelé platformy Scaleupboard a certifikovaní ScaleUp kouči.

Jak to máte s zranitelností na pracovišti vy?

Umíte otevřeně mluvit a zranitelně sdílet informace členům vašeho týmu? Pokud ano, gratulujeme. Pokud ne, rádi vám pomůžeme.

Scaling Up nástroje a kniha

Získejte prověřené nástroje pro řízení firmy, které používají tisíce úspěšných firem po celém světě. Můžete ihned aplikovat do praxe.