Osobní nástěnka CEO

18 července, 2023

Jak v létě pracujete? Co jsou vaše aktivity?

Jsem David Kolář, spoluzakladatel Scaleupboard. Připravil jsem si pro vás pravidelný letní newsletter, kde vám budu sdílet na čem aktuálně pracuji, a to včetně konkrétních aktivit, postupů a nástrojů. 

Pro mě osobně je léto nejvíce produktivní čas na přemýšlení o sobě a strategii firmy. Zároveň mám ještě jednu “úchylku” a to je letní sales. V létě se mi (nám) dlouhodobě daří získat nejvíce poptávek a obchodů. O tom, ale až příště!

Dnes se pojďme podívat na: „Osobní nástěnku CEO!"

More...

Proč osobní nástěnka CEO?

Jsem pevně přesvědčený, že úspěch firmy stojí a padá z velké části na tom, jak silný, důvěryhodný a inspirativní je její lídr. Jestli má srovnané své vlastní hodnoty, osobní vizi a dokáže se věnovat skutečně důležitým aktivitám.

Nemluvím o vizi a strategii vaší firmy! Mluvím o osobním plánu, protože bez něho nelze dlouhodobě posouvat vaší firmu vpřed.

Přesně před rokem jsem strávil 5 dní ve tmě, kde jsem si své hodnoty a osobní plán nastavil. Pokud o pobytu ve tmě uvažujete, tak zde najdete audio záznam z mého pobytu (přístupný pouze pro členy Scaleupboard).

Po tomto pobytu jsem hledal cestu, jak všechny získané podněty dostat na jedno místo.

Vytvořil jsem si svou: „Osobní nástěnku CEO”

Pojďme se společně posouvat vpřed

Pokud byste chtěli mít bezpečný prostor, kde můžete otevřeně sdílet, diskutovat a komunikovat své výzvy, staňte se součástí komunity více než 170 lídrů firem, kteří se vzájemně motivují, předávají si své know-how, úspěchy, ale i fuck-upy.

Ať se vám daří.

David Kolář
Co-Founder & CEO Scaleupboard

Na růst své firmy už nikdy nebudete sami

Dodáme vám fokus, čas, parťáky, know-how, nástroje a důvěrné prostředí angažované komunity
pro udržitelný růst vaší firmy.