Scaleupboard setkání | komunita zakladatelů a CEOs na jednom místě

25 října, 2023

Mastermind_klub

Byznys, inspirace, zábava, přátelství. Dá se to skloubit dohromady? Ve Scaleupboard ano. Proto každý rok pořádáme několik offline setkání, kde naši členové mají možnost setkat se tváří v tvář, navázat nové kontakty a posílit stávající vztahy.

More...

Inspirace, učení a networking

Opět jsme se potkali naživo a už tradičně v mlýně Davídkov. Byla to jedinečná příležitost navázat bližší vztahy a zúčastnit se našlapaného programu.

O skvělý úvod se postaral náš community manager Pavel Železný společně s Tomáš Řezníček na které navázala Jitka Kolářová, founder ikigais.cz a David Kolář, co-founder Scaleupboard s tématem Objev své "ikigai" a propoj ho s vizí své firmy.

Po krátké přestávce jsme pokračovali s Romanem Stupkou, spolumajitelem Scaleupboard, který nás provedl intenzivním ScalingUp workshopem. Finanční řízení firmy pro udržitelný růst | Likvidita, profitabilita, produktivita byla hlavním tématem jeho celé diskuze.

Den vyvrcholil večerním grilováním a volným networkingem. Naše komunita se tak stala ještě silnější! 

Odvaha udělat změnu s Mikulášem Minářem

Na druhý den jsme pokračovali tématem Odvaha udělat změnu s Mikulášem Minářem, zakladatelem organizace Milion chvilek pro demokracii. Mikuláš sdílel svůj příběh a inspiraci, jak vystoupit ze stínu, nebát se změny - být změnou a jít s kůží na trh.

Média & CEO s Michaelou Novákovou z České televize

Souběžně probíhala přednáška a diskuze s Michaelou Novákovou z České televize na témata – Jak komunikovat s médii, co by měl majitel/CEO umět, aby byl připraven na vystoupení v médiích, a jak na krizovou komunikaci nejen v teorii.

Děkujeme všem členům a "přednášejícím" a těšíme se na další offline, který proběhne v dubnu 2024 na Kanárských ostrovech. Jak probíhalo poslední setkání na Tenerife můžete vidět ZDE.

Pokud byste se rádi stali součástí komunity, kde můžete v bezpečném prostoru sdílet a inspirovat se od ostatních, není nic jednoduššího, než si vyzvednout pozvánku, přidat se k nám a umožnit sobě a své firmě zdravě růst.

Na růst své firmy už nikdy nebudete sami

Dodáme vám fokus, čas, parťáky, know-how, nástroje a důvěrné prostředí angažované komunity
pro udržitelný růst vaší firmy.