Chcete šetřit váš čas? Mějte správná data ve správný čas | ScaleUp TIP #187

1 října, 2023

Opět se vracíme v našem tipu k práci s daty. Najít správný rytmus práce s reporty je pro podnikatele totiž často obtížné. Neví, na jaké reporty se mají zaměřit, kdy je mají sledovat a nakonec i často, proč je mají sledovat.

More...

Čtení reportů může vypadat jako dívání se na přístrojovou desku letadla. Je tam spousta měřidel a ukazatelů. Potřebné informace tam jsou všechny, jen je třeba vybrat, kde je hledat.

Pokud se snažíte sledovat příliš mnoho čísel a vytvářet příliš mnoho dat, vznikne vám vlastní verze přeplněného informačního panelu. Musíte vědět, jak udržet výkaznictví jednoduché, a zároveň být schopni rozpoznat blikající červené světlo, které signalizuje problém.

Dnešní tip vás provede touto tematikou s využitím knihy Grega Crabtree, s názvem Simple numbers, Straight talks, Big profits!

Jaký rytmus reportingu lze použít ve vaší firmě a jak s ním správně pracovat vysvětlují ve ScaleUp tipu Roman Stupka a Pavel Křepelka, spoluzakladatelé platformy Scaleupboard a certifikovaní ScaleUp kouči.

Jak to máte u vás ve firmě?

Máte správně nastavený rytmus reportingu v tom optimálním rozsahu? Pokud ano, gratulujeme. Pokud ne, rádi vám pomůžeme.

Na růst své firmy už nikdy nebudete sami

Dodáme vám čas na rozvoj firmy, fokus na priority, know-how, nástroje a parťáky,
kteří vás nahoře nenechají samotné!