Každá bitva je vyhraná dřív, než je vůbec vybojovaná | ScaleUp TIP

1 března, 2024

V tomto ScaleUp tipu se ponoříme do moudrosti kdysi slavného čínského vojevůdce Sun Tzua. Jak můžete jeho principy aplikovat na každodenním rozhodování a strategickém plánování vaší firmy? Jak vám pomůže zabránit nákladným chybám a jak zlepší vaši pozici nejen ve světě podnikání, ale také ve vašem osobním životě? Proč byste se neustále měli snažit dostat do co nejlepší pozice?

More...

Co se ve ScaleUp tipu dozvíte?

  1. Jaké kroky byste, z pozice lídra, měli podniknout, abyste byli připraveni na nepředvídatelné události a zajistili si tak lepší pozici pro budoucí úspěch?
  2. Co nám příběh architekta a jeho klienta odhaluje o důsledcích volby levnějších alternativ oproti investici do kvality?
  3. Jaké ponaučení týkající se odhalení skutečné situace v čase krize nabízí Warren Buffett a jak to může ovlivnit vaše rozhodování před výzvami?

Odpovědi na tyto otázky, další tipy a inspiraci, jak na připravenost v byznysu, sdílejí ve ScaleUp tipu Roman Stupka a Pavel Křepelka, spoluzakladatelé platformy Scaleupboard a certifikovaní ScaleUp kouči.

Jak to máte se strategickou přípravou vy?

Snažíte připravit na horší časy, nebo spoléháte na štěstí? Umíte se dostat do co nejlepší pozice? Pokud ano, gratulujeme. Pokud ne, rádi vám pomůžeme.


Nástroje metodiky Scaling Up

Získejte prověřené nástroje pro řízení firmy, které používají tisíce úspěšných firem po celém světě. Můžete ihned aplikovat do praxe.

  • Jednostránkový strategický plán (strategie)
  • Checklist Rockefellerových návyků 2.0 (exekuce)
  • Job Score Card (lidé)
  • Cash Conversion Cycle (hotovost)